logo_27.jpg, 81kB

Časté dotazy

Co je třeba udělat pro uvedení mé chov. stanice do seznamu ch.s.?
Stačí emailem zaslat žádost s potřebnými informacemi (Název ch.s.,jméno chovatele, kontaktní údaje včetně emailu a případně i webových stránek) na náš email dagda@centrum.cz. V rámci možností bude stanice přidána během následujících 48hodin.

Co je třeba udělat pro uvedení mého psa v galerii šampiónů?
Stačí emailem zaslat žádost s potřebnými informacemi (jméno psa, datum narození, rodiče, odkaz na váš web) a pěknou fotkou na náš email dagda@centrum.cz. V rámci možností bude pejsek přidán do galerie během následujících 48hodin.
Momentálně ještě není nová galerie spuštěna, do staré nebudou pejsci přidáváni, pokud zašlete nyní žádost o přidání, bude pejsek přidán jakmile se galerie spustí na nových stránkách. Děkujeme za pochopení!!!

Dají se na tomto webu inzerovat štěňátka či krycí psi?
Vzhledem k propojení našeho webu s infoweby jednotlivých plemen odkazujeme na inzerce, které mají jednotlivé infoweby velmi dobře zpracované a hlavně plně aktuální. Pokud tedy chcete inzerovat ať už krycího pejska nebo plánovaný vrh či dospělého pejska na prodej či darování, využijte infoweb svého plemene. Odkazy naleznete pod každým plemenem v menu vlevo.

Co je třeba splnit pro vstup do pracovní třídy?
Více informací k této problematice naleznete pod tímto odkazem (formát .rtf).